Ты абсолютно прав. И поэтому Киевскую банду даже судить не будут - они же наемники США. Их просто намотают на гусенницы
Ты абсолютно прав. И поэтому Киевскую банду даже судить не будут - они же наемники США. Их просто намотают на гусенницы
Це не сказка - бред беременного пидараса...Quark_p писал(а):Фантастическая сказка..
Добридень, Дмитро! Сьогодні такий чудовий день - я зловив голуба!! Хотів засмажити й поїсти, але згадав про тебе та вирішив дати звісточку! На пошті конверт коштує 10 еврогривень, а голуб прилетить до тебе безкоштовно. Так що, на вечерю я краще наловлю жаб і равликів. Адже так приємно відчувати себе справжнім європейцем!!
Як се маєшь? Я - просто чудово!! У нашому гетто вчора був концерт - слухали пісні Уїтні Х'юстон!! Велика музика! Велика культура!!
Як же я люблю Америку! Обожнюю Євросоюз!!
Слава героям!!
Все частіше й частіше я помічаю зміни на краще. Тепер ми їмо два рази на тиждень, а бабусі вперше видали пенсію. Ми відразу заплатили 1/1000 свого боргу за сланцевий газ. Це справжня перемога!! Дякую Євросоюзу за це. (* Піду, плюну на портрет Путіна. Я не пам'ятаю, хто це такий, але так належить за 1 ст. Конституції від 2014 року.)
Слава героям!!
Мій старший брат зарахован до військ НАТО. Як же я йому заздрю! Ось підросту й теж вступлю в натовські війська, і буду бити і бити клятих москалів. Правда, брат казав, що їх загін імені Сашка Музичко вiдравляють зачищати якісь Лівії, Сирії, Ірак і т.д., але він мріє дожити до того, як дадуть наказ іти на Росію. Мій брат справжній воїн та патріот!! (* Піду, ще раз плюну на портрет Путіна!!)
Слава героям!
А минулої п'ятниці до нас приїжджала найвеличніша жінка всіх часів й народів - Вікторія Нуланд. Вона вже дуже стара, але все так само любить роздавати Демократію. Каже, по старій пам'яті. Завдяки їй ми знаємо, що Демократія - це дуже смачно і калорійно, що вона буває з цукром і родзинками, а іноді і з маковою крихтою. Мммммм ... Обожнюю Демократію! Особливо з родзинками. Чесно тобі скажу, Дмитро, іноді мені здається, що я ладен вбити за Демократію. За ту, що з родзинками вже точно.
З нами вона дуже привітна і добра. Любить говорити "Факен шит" нашим старійшинам. Не знаю, що це означає, але старійшинам подобається, значить, це дуже добре.
У нашому гетто всі шанують цю жінку і навіть поставили їй пам'ятник. Його поставили на якомусь старому постаменті, на якому перекреслено слово "Ленін", але ми всім класом на суботнику вигризли в граніті її ім'я і тепер у нашому містечку є справжня пам'ятка. Приїжджай, помилуєшся, покладеш квіти та постоїш в благоговіннi.
Слава героям!
А зовсім недавно в нашому класі було справжнє свято!! Петруха (ти його знаєш) вийшов заміж!! Йому 11 років, але вже таке щастя привалило! Приїхав мужик з Норвегії, спочатку хотів усиновити, а потім побачив Петруху й передумав. Зіграли весілля, все як у людей. Як же я за нього радий! Хоч би і мені так свезло.
Слава героям!!
Що ще б тобі написати? Живемо ми дуже добре. У нас навколо чистота й порядок. Всюди асфальт. Була справа, хотіли мостові зробити з брукiвки, але вийшло розпорядження нашого гауляйтера прибрати всі цеглини, а заодно і зняти всі покришки. Наш клас так старався виконати наказ, що ми навіть з велосипедів шини зняли. А за покришками в спішному порядку приїхали ввічливі люди з "Грін піс" і сказали, що це в ім'я порятунку Демократії, мовляв, шкодять вони їй. А ти ж знаєш, як я люблю Демократію?! Особливо ту, що з родзинками. Так що, покришки віддали і тепер пішки ходимо. Воно навіть корисніше.
Слава героям!! Піду плюну на портрет Путіна!!
А вчора ми їздили з класом погуляти близько кримського кордону!! Це дешевше, ніж брати екскурсію до зоопарку. Наші прикордоннi війська виглядають чудово! Їх кирзаки начищені до блиску, стріли наточенi, а тетиви луків натягнуті. Все в повній бойовій готовності. Коли-небудь, я теж стану таким - сильним і сміливим захисником Батьківщини.
Слава героям!!
Під час прогулянки, нам дозволили подивитися на прокляту російську сторону. (* Плюю на Путіна). Мені навіть дістався бінокль.
Ми бачили росіян, вони там теж гуляють по набережних, а на рейді стоять їхні бойові кораблі і від туди на нас дивилися їх моряки. В єдиному пориві, всім класом, ми показали їм середній палець і вигукнули улюблене слово Вікторії Нуланд! Тільки так ми можемо продемонструвати їм, що ми цивілізований й культурний народ. Хочемо миру і злагоди! Вони у відповідь махають руками і скалять зуби, ніби як, посміхаються. Не знаю, що все це означає, але у росіян завжди все погано. Від них тільки зло. А тому ми на всякий випадок сховалися в окопі і молилися Бараку Абамi.(* Знову плюю на портрет Путіна.)
Знаєш, що мене дивує, Дмитро?! Мова то у мене українська, але, коли ці кляті москалі щось кричать нам у відповідь, у мене таке враження, що я їх розумію?! Як думаєш, чому це? Може, я хворий?
А так у мене все добре. зараз зверну папірець трубочкою та причеплю до голуба. Якщо він встигне відлетіти, то ти почитаєш, й мені звісточку даси.
Твій друг Микола. 15 квітня 2025р Україна.
Пиздун ты Brigadir, притом очень жадный, у тебя же есть нефть и газ, за которые денег ты накосил немеряно, а теперь только и ноешь "У МЕНЯ НИЧЕГО НЕТ"Brigadir писал(а): Я бы с большим удовольствием, но у меня только 2 топора и вилы....
Ну почему херня? На Украине живут: смесь: цыганов, венгров, евреев и поляков и небольшая примесь истинно рууского населения. Да...забыл...татары! Можно добавить: Австрийцы, Румыны. Молдова и Болгары с Белоруссами.Quark_p писал(а): Кстати Ярош Дмитрий Анатольевич на выборах презедента набрал аж 127818 голосов = 0,70 % , а еврей Рабинович Вадим Зиновьевич 406369 = 2,25 %
Херня какаято, да ?
Сопли не роняй, а то лапки свои переломаешь ещё.Garin писал(а): Наемник расстрел на месте и хоронить общая яма без номерков
Вт фев 18, 2014 20:18:11Garin писал(а):Уже не сомневаюсь, что янукович ведет дело к войне намеренно, надеется теперь, что все его действия война все спишет
Ну почему? Я вот копнул на своем участке(дачном) = нефть не течет......Пернул в банку = этого газа на всю Украину ну...не хватит! Я старался: горошек кушал...но \всё одно...не горит!Garin писал(а):Пиздун ты Brigadir, притом очень жадный, у тебя же есть нефть и газ, за которые денег ты накосил немеряно,Brigadir писал(а): Я бы с большим удовольствием, но у меня только 2 топора и вилы....
Это Гарин надеется, что все его подлости спишутся и забудутся.BOB51 писал(а):Вспомним предысторию (или как быстро меняются точки зрения):Вт фев 18, 2014 20:18:11Garin писал(а):...все его действия война все спишет
а ведь было совсем недавно...
Brigadir писал(а):А если честно: да, я жадный!
Печеньки, видимо, вызывают непреодолимую зависимость.BOB51 писал(а):Я о том, как быстро у человека мировозрение изменилось...
И вроде бы в сытой и спокойной/благополучной области живет...
А воевать то за что? Там уже граждане разных стран воюют (не считая американцев и поляков) - граждане Новороссии и граждане бывшей Украины.Maykill писал(а):гражданская война- слышали такое....?
Ничего удивительного: многолетняя пропаганда и наркотики из человека делают нечеловека, а жизнь их и здоровье никому не интересны, кроме них самих.MIF писал(а): КАР. Удивляюсь только как можно столько парней зомбировать в Киеве, что бы на братьев идти.Ну не дауны же они...
![]()
Не по человечески это.Brigadir писал(а):покурил = 5000 рублей, а если ты начальник - 50 000 рублей!!!
Это да,- это, извините, чума 21 Века. Но родители тоже хороши, наплодили без должного воспитания, понадеялись на советское ТВ, где максимум беспредела это волк из "Ну погоди" с сигаретой в зубах, а тут им вывалили после 1990 европомойку в мозги... Многие не справились с этой атакой, разумеется спланированной. Они же к нам постоянно порнушку и т.п. засылали, ещё при СССР.Чумак писал(а):многолетняя пропаганда и наркотики
HariusHek писал(а):Ну, что, господа?
"Братушки" - БЛГАРЫ обгадились перед пиндосами? И Шипку враз забыли, с.ки. Приостановлено строительство газопровода "Южный поток".
Я бы сказал : "Ну, и попутного газа вам в анус!" Через 3-4 года будет действовать газопровод в Китай ( надеюсь, пропускная способность будет с запасом.
А Европа к тому времени пусть ждёт пиндогаз. Или, толерантным способом, пердячий метан добывает гей у гея друг у друга.