Доброго дня. Потребую допомоги. Після ремонту зарядного аіда 5 напруга на виході 20 В. Та після короткочасної роботи виходить з ладу польовий транзистор. Дякую.
До цього були замінені:
Польовий транзистор
Діодний міст
ШІМ та LM 393
Дроселі
Резистор R14
Діоди VD2, VD3
[uquote="OlexUkr",url="/forum/viewtopic.php?p=3911084#p3911084"]...Та після короткочасної роботи виходить з ладу польовий транзистор....[/uquote]
На ХХ? иль под нагрузкой? "короткочасної " это скільки? хвилина? година? сутки?
Одни вопросы, однако...
...а вместо пуповины у меня был шнур от паяльника.
День добрый! Подскажите как отрегулировать верхний порог отключения на таких зарядниках? Я взял лампочку 21 Вт 12В покдлючил на выход и переменным резистором выставил порог при котором светодиод начинает мигать 15.5В, подключаю АКБ меряю напряжение при зарядке уже 16 В а ЗУ не переходит в циклический режим.